0212 494 3 408
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fatih Tenteci

11 Şubat 2018
983 kez görüntülendi
Fatih Tenteci

Fatih tenteci Uzman Tente firması olarak sizlere çadır çeşitleri branda çeşitleri tente çeşitleri hizmetleri veren yetkili kurumsal firmayız.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür çadır çeşitlerini branda çeşitlerini tente çeşitlerini firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mafsallı tente körüklü tente sabit tente çift açılır kapanır tente otomatik tente ışıklı tente depo çadırı kamp çadırı araç kapama çadırı pazar çadırı gibi dilediğiniz her ürün firmamızda mevcuttur.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm çalışmalarımız garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından kaçınmak gerekse iş yerlerinin ve dairelerinin görsel bir güzelliğe sahip olmasını istiyorsanız sizlerde tente yaptırmalısınız.

Fatih Tenteci Branda ve Tente Fiyatlarımız 

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz kurulum montaj ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız tente modeli kumaş kalitesi ölçüm bilgilerine göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Tüm il ve ilçelerde başlatmış olduğumuz tente branda kampanyamız devam etmektedir.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. Bizi 7/24 arayıp daha fazla bilgi ve destek alabilirsiniz.

Şimdi Ara
Yol Tarifi Al