0212 494 3 408
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sultangazi Tenteci

11 Şubat 2018
1 kez görüntülendi
Sultangazi Tenteci

Sultangazi tenteci tente bakım onarım tamir tente kurulum montaj ve tüm branda çeşitlerini sizlere sunan yetkili firmayız.

Kullanmış olduğunuz her tür marka ve model tentenin bakım onarım tamir işlemini güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür tente ve branda çeşitlerini firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Son zamanlarda sıkça tercih edilen bu tente çeşitleri iş yerlerinizin daha dikkat çekici olmasını sağlar ve bütçenize de katkıda bulunmaktadır.

Kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından koruyacak olan tente çeşitlerini teras katlarına ve ofis camlarına da yaptırabilirsiniz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Sultangazi Tenteci ve Brandacı 

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz kurulum montaj ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Tüm il ve ilçelerde başlatmış olduğumuz tente ve branda kampanyalarımız bir süre daha devam etmektedir.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. Yapacağımız tente çeşitlerinin modeli kumaş kalitesi ve ölçüm bilgilerine göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi Al