0212 494 3 408
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beylikdüzü Tenteci

11 Şubat 2018
681 kez görüntülendi
Beylikdüzü Tenteci

Beylikdüzü tente bakım onarım tamir tente kurulumu tente çeşitleri bilgilendirme sitemize hoş geldiniz.

Ofis büro iş yeri mağaza daire teras katlar gibi tüm alanlarda faaliyet gösteren kurulum montaj tamir hizmetleri veren yetkili firmayız.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı korunmak gerekse iş yerlerinize evlerinize görsel bir zenginlik kazandırmak için sizlerde tente çeşitlerinden yaptırabilirsiniz.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür tente çeşitlerini firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunmaktayız.

Beylikdüzü Tente Tamircisi 

Kullanmış olduğunuz ve problem yaşadığınız her tür tente çeşitlerinin bakım onarımını güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Kumaş değişimi reklam yazısı bağlantı askıları gibi tüm şikayetlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz kurulum montaj ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü Tente Fiyatlarımız 

Yapacağımız tente kumaş kalite bilgileri renk bilgisi ölçüm değerlerine göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. 

Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi Al