0212 494 3 408
Sosyal Medya Hesaplarımız

Adalar Tenteci

11 Şubat 2018
626 kez görüntülendi
Adalar Tenteci

Adalar tenteci firması olarak tente kurulum montaj tente bakım onarım tamir gibi işlemleri yapan yetkili firmayız.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından kaçınmak gerekse görsel bir zenginlik kazandırmak amacıyla yaptırılan tente sizleri memnun edecektir.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile yaptırmak istediğiniz tente çeşitlerini kendiniz belirleyin.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile güvenilir hizmet sunmaktayız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. 

Tente Tamiri 

Kullanmış olduğunuz tente çeşitlerinin yazısı silinmiş bağlantı askıların dan kopmuş gibi kumaşı yırtılmış gibi hasarlı olan tentenin tamiri itina ile yapılmaktadır.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz kurulum montaj ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Adalar Tenteci Fiyatları 2018 

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz. Yapacağımız çalışma ölçüm ve kumaş kalitesine göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi Al