0212 494 3 408
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenler Tenteci

11 Şubat 2018
2 kez görüntülendi
Esenler Tenteci

Esenler tenteci tente tamir bakım onarım tente kurulumu hizmetleri veren Uzman Tente bilgilendirme sitemize hoş geldiniz.

Kullanmış olduğunuz her tür marka ve model tentenin bakım onarımı kurulumu güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştiren yetkili firmayız.

Tüm branda ve tente çeşitlerini geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Esenler Tenteci Kaliteli Hizmet 

Ofis büro iş yeri mağaza teras katlar daire balkon gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz. Mafsallı tente körüklü tente sabit tente pergola tente ve tüm tente çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından kaçınmak gerekse iş yerlerinizin dikkat çekici bir özelliğe sahip olmasını istiyorsanız sizlerde bu tente çeşitlerinden yaptırabilirsiniz.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. Yapacağımız tente modeli kumaş kalitesi ve ölçüm bilgilerine göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanınız olduğunuz unutmayın bizleri günün her saati arayabilirsiniz.

Şimdi Ara
Yol Tarifi Al